تعمیر و رفع خرابی اسانسور

بازسازی و رفع خرابی آسانسور در اصفهان در کوتاه ترین زمان

۰۹۱۰۱۱۰۷۱۹۲ مهندس عباسی
۰۳۱-۶۶۵۰۵۹۵ دفتر شرکت

رفع خرابی آسانسور در اصفهان


سرویس و نگهداری آسانسور

سرویس و نگهداری آسانسور مهم ترین اقدام پس از نصب آسانسور می باشد.به جرات می‌گوییم که سرویس و نگهداری آسانسور حتی از نصب آسانسور هم مهمتر هست، یک دستگاه آسانسور پس از استانداردسازی و اخذ تأییدیه استاندارد توسط سازمان استاندارد آسانسور و تحویل به کارفرما نیاز به حمایت و پشتیبانی در زمینه جلوگیری از صدمات مالی و جانی خواهد داشت، اینجاست که مقوله سرویس و نگهداری آسانسور معنا پیدا می‌کند.

دوستان!هدف از سرویس و نگهداری آسانسور،نظارت ماهیانه بر ٣٠ مورد امنیتی آسانسور میباشد که در صورت بروز مشکل در هر کدام از این آیتم ها، خطرات جانی و یا مالی شدیدی، شما و استفاده کنندگان از این آسانسور را تهدید می‌کند، کاملا واضح هست که یک شرکت سرویسکار مجرب قبل از به خطر افتادن آسانسور، آن را تعمیر می‌نماید تا از به خطر افتادن جان استفاده کنندگان جلوگیری شود. همواره گفته ایم که آسانسوری که سرویس و نگهداری ماهیانه نشود، هیچ تفاوتی با یک تابوت متحرک ندارد!

تعمیر و نگهداری آسانسور باید توسط شرکتهای معتبر که دارای پروانه طراحی و مونتاژ باشند، انجام گیرد، همچنین این شرکت ها باید دارای تخصص و تجهیزات لازم مطابق مقررات درج شده در آیین نامه باشند لذا در صورت عقد قرارداد با این شرکتها برای نگهداری و سرویس و تعمیر آسانسور باید کلیه کارهایی که در قرارداد ذکر شده است انجام شده و کلیه موارد از سوی این شرکتها رعایت شود.

مزایای سرویس و نگهداری اسانسور در اصفهان

  • سرویس آسانسور در فواصل زمانی مشخص
  •  استهلاک کمتر قطعات آسانسور
  •  بازسازی و تعویض قطعات در فاصله زمانی بیشتر
  •  استفاده از بیمه استفاده کنندگان آسانسور در هنگام بروز حادثه
  •  عدم توقف اضطراری آسانسور به علت خرابی
  •  رفع خرابی های آسانسور به صورت رایگان
  •  امنیت و راحتی استفاده کنندگان از آسانسور

لطفا برای اطلاع از مبالغ سرویس و نگهداری ماهانه اسانسور در اصفهان با گروه پشتیبانی آسانسور هخامنش تماس حاصل فرمایید.

تماس با ما


اصفهان
خیابان مصلی ، ابتدای نیکبخت شرقی
مجتمع سعادت، طبقه اول، واحد 1

۰۹۱۰۱۱۰۷۱۹۲ مهندس عباسی
۰۳۱-۶۶۵۰۵۹۵ دفتر شرکت